Дечја машта улепшала Дане општине

Најмлађи становници наше општине, полазници пећиначке Предшколске установе „Влада Обрадовић Камени“, својом маштом и креативношћу улепшали су 22. маја Дане општине Пећинци. Мали вашар предшколаца организован је широм пећиначке општине, а деца су изложила своје радове, које су вредно припремала са васпитачицама и родитељима за ову прилику.

Пећиначко шеталиште било је стециште среће и радости, а пролазници и родитељи, као и начелница Одељења за друштвене делатности Зорица Лукач, нису могли да одоле маштовитим предметима. Како нам је рекла директорка пећиначке васпитно-образовне установе Анита Волчевски, од прикупљеног новца од продаје деца ће купити дидактичка средства и играчке за своје групе.

Заједно са малишанима из ПУ Камени, на пећиначком шеталишту радове су изложили и корисници Дневног боравка за децу и младе са сметњама у развоју из Суботишта.